В Одесі вшанували пам’ять загиблого в Азовському морі старшого лейтенанта Дениса Петухова (Фото)

фото: ВМС ЗС України
фото: ВМС ЗС України

В Одесі вшанували пам’ять загиблого в Азовському морі старшого лейтенанта Дениса Петухова.

В Одесі громадські активісти та військовослужбовців ВМС ЗС України провели акцію вшанування пам’яті випускника Інституту ВМС України старшого лейтенанта Дениса Петухова, який загинув п’ять років тому внаслідок обстрілу російсько-окупаційними військами катерів ДПС України BG-119 «Гриф» та «Калкан».

Заплив було організовано за особистої ініціативи командувача ВМС ЗС України адмірала Ігоря Воронченка, інформує сторінка Фейсбук ВМС ЗС України.

17 спортсменів здійснили десантування штурмовим способом на воду та подолали відстань у одну морську милю в напрямку берега.

фото: ВМС ЗС України
фото: ВМС ЗС України

Серед учасників акції – діючі військовослужбовці ВМС ЗС України, представники Морської охорони ДПС України, громадські активісти та ветерани війни, які отримали важкі поранення на сході країни.

Незважаючи на чималу дистанцію учасники акції з успішністю витримали навантаження, продемонструвавши витривалість, цілеспрямованість і хорошу фізичну підготовку.

Подібні акції в першу чергу покликані нагадати суспільству про те, що на сході Країни війна і для військових та ветеранів вкрай важлива підтримка з боку цивільного населення, адже кожен день ризикуючи життям вони бережуть спокій та тишу у наших домівках.

За словами керівника національного флоту, це лише перший подібний захід, і уже наступного року до запливу приєднається набагато більше учасників, буде збільшено дистанцію та розширено умови змагання.