В Одесі палав монастир УПЦ МП – поліція назвала попередню причину (Відео)

ф2Попередньою причиною пожежі, що спалахнула в ніч на 24 квітня в монастирі УПЦ МП Одеси, правоохоронці вважають підпал.

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області, за такою статтею ККУ правоохоронці відкрили провадження за фактом пожежі, внаслідок якої згоріло господарське приміщення монастиря, а один представник духовенства отримав травму під час гасіння.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ в Одеській області, на час прибуття рятувальників площа пожежі сягала майже пів тисячі квадратних метрів. Палало підсобне приміщення чоловічого монастиря, яке до прибуття надзвичайників за викликом ченці намагались гасити самотужки. За три години 6 пожежних машин вогонь загасили повністю. Підсобне приміщення, в якому ченці тримали господарський реманент, автотранспорт, пальне та інше, вигоріло практично дощенту.

Автотранспорт, як і храм та житлові споруди монастиря УПЦ МП, вдалося врятувати від вогню.

ф1

Ченці Свято-Успенського чоловічого монастиря впевнені, що їх підпалили навмисно. Вони кажуть, що перед пожежею бачили невідомого чоловіка, який кидав на територію монастиря пляшки із запалювальною сумішшю.

Як повідомляє ТСН, поліція в ході щойно початого досудового слідства заявила, що виявила три осередки займання.

Більше подробиць про пожежу і її причини та наслідки  – у відео ДСНСУ та ТСН.