В ОБСЄ засудили репортаж російського телеканалу про полонених “кіборгів” (Відео)

кіборги полонені вйдуть Донецьком 22.01.2015“Це – зловживання правами та привілеями журналістів”, – написала представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Міятович.

В Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) назвали “неетичним і неприйнятним” репортаж російського телеканалу LifeNews про українських військовослужбовців, які були взяті в полон бойовиками в донецькому аеропорту. Про це у своєму Twitter-акаунті написала представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович.

Читайте також. У Донецьку на російські камери поранених кіборгів змусили просити вибачення (Фото)

“Неетичний і неприйнятний репортаж LifeNews. Це – зловживання правами та привілеями журналістів”, – написала Міятович.

Читайте також. Українського полоненого «кіборга» возять на зйомки для російського ТБ на автомобілі резерву МВС Росії (Фото)

Йдеться про наступний репортаж, а фактично – допит журналістом LifeNews пораненого українського військового.

 

Нагадаємо, за даними Міноборони України, 16 бійців ЗСУ у ході бою в аеропорту Донецька отримали поранення та потрапили у полон бойовиків. Крім того, за добу у боях за аеропорт загинули шість “кіборгів”.

Так званий глава ттерористичної “ДНР” Олександр Захарченко заявляє, що передав українському полковнику трьох полонених і вісім тіл загиблих в аеропорту військових.

Керівник Центру звільнення полонених ГО “Офіцерський корпус” Володимир Рубан стверджує, що в полоні у бойовиків перебувають понад 20 “кіборгів”.