В НГУ вказали на недолугість РФ у визнанні “Азова” “терористичною організацією”

Фото – Нацгвардія України

Полк “Азов” ніяк не може бути “терористичною організацією”, бо є складовою Національної гвардії України, тобто державної структури України.

Про це офіційно заявила у відповідь на рішення суду РФ Національна гвардія України.

"Через власні наративи та пропаганду у своїх та іноземних ЗМІ Росія прагне зробити "Aзов" так званим "неонацистським полком". Задля цього рф постійно вигадує та поширює різні жахливі історії про його діяльність, його воїнів робить об'єктом залякування людей у росії та світі, а його знищення однією із цілей розпочатої війни.

Після жахливої страти українських військовополонених у н.п. Оленівка, Росія шукає нові приводи і виправдання для своїх воєнних злочинів. Однак ініціатори законів, керувалися створеним у власних ЗМІ образом і навіть не розуміли, що йдеться про окремий загін спецпризначення державної структури, а не про неформальну парамілітарну групу.

Офіційно повідомляємо, що окремий загін спеціального призначення "Aзов" входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Це не окремий "полк", а структурний підрозділ у складі Національної гвардії України - військового формування в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ, що створене і на законних підставах функціонує у державі і сьогодні продовжує виконувати бойові завдання із захисту держави", - сказано в офіційному повідомленні Нацгвардії України.

Читайте також: Верховний суд Росії визнав “Азов” “терористичною організацією”. Це може вплинути на долю військовополонених “азовців”

Нагадаємо, 2 липня російські ЗМІ повідомляли про рішення Верховного суду РФ внести "Азов" у російський перелік терористичних організацій.

Читайте також: У ISW з’ясували, хто винен у масовій загибелі військовополонених в Оленівці