В небо стирчать обвуглені балки: бойовики показали свої позиції, знищені бійцями ЗСУ (Фото)

Прапор України над позиціями ЗСУ під Донецьком бойовики добре бачать у бінокль
Прапор України над позиціями ЗСУ під Донецьком бойовики добре бачать у бінокль

Позиції бойовиків “ДНР” під окупованим Донецьком в районі Ясинуватської розв’язки відновленню не підлягають – вони вигоріли дощенту.

Це видно з фото, опублікованих сепаратистськими ЗМІ.

Йдеться про позицію бойовиків “ДНР” під назвою “Дозор-1”, яку українські військові у відповідь на постійні ворожі обстріли знищили у лютому цього року серією влучних ударів.

Коли 11 лютого у мережі офіцер ЗСУ Анатолий Штефан Штирлиц опублікував відео цього удару, зазначивши, що під час нього був знищений ДЗОТ бойовиків, сепаратисти у своїх пабліках намагались робити вигляд, що, мовляв, жодних проблем удар бійців ЗСУ їм не завдав, та невдовзі з’ясувалось, що вже тоді у бойовиків були втрати вбитими і пораненими.

Читайте також: Феєричний розгром російських окупантів на Донбасі: позиції ворога палали фейєрверком (Відео)

Через тиждень бойовики «ДНР» опублікували відео зі своєї позиції «Дозор-1″.

ф14

Цей ротний опорний пункт  так званих «внутрішніх військ  МВД ДНР» в районі Ясинуватської розв’язки через новий удар бійців ЗСУ палав тоді дві доби і загасити пожежу на цих своїх позиціях бойовикам не вдавалось.

Читайте також: Феєрична перемога ЗСУ на Донбасі: бойовики у безпорадній істериці оглядають згарища своїх позицій (Відео, Мапа)

Тепер же бойовики показали згарище своїх позицій.

Як видно на фото, на місці, де раніше був укріпрайон російських окупантів з бліндажами та вогневими позиціями, тепер у небо стирчать лише обвуглені залишки дерев’яних балок, а на зеслі – розтрощені траки колишньої бронетехніки російських окупантів.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9ф10ф11ф12ф13