В МЗС вимагають від Путіна припинити швендяти у Крим

МЗС України оприлюднило заяву щодо відвідання Президентом Російської Федерації В.Путіним тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

“МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим здійсненням Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним 2 грудня 2015 року непогодженого з Україною візиту на територію Автономної Республіки Крим.

Читайте також: Українські активісти приготували багато подарунків для Путіна

Відповідна нота протесту з вимогою припинити практику таких візитів та пояснити причини демонстративної неповаги російського керівництва до чинного законодавства України та норм міжнародного права направлена до МЗС РФ.

Вчергове наголошуємо, що Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є і залишатимуться невід’ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всім цивілізованим світом, який надав належну оцінку діям російської сторони і продовжує запроваджувати відповідні обмежувальні заходи.

Читайте також: Не працюють навіть світлофори — помпезний візит Путіна електроенергії анексованому Криму не додав (Відео)

Відтак спроби Кремля інтерпретувати ці непогоджені візити в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними”, – зазначають у відомстві.