В МВС сказали, скільки закладів в Україні поліція закрила за порушення карантину вихідного дня (Графіка)

Глава Нацполіції України Олександр Клименко. Фото – сайт МВС України

За порушення карантину, що був запроваджений в Україні постановою Каміну вперше на вихідні, правоохоронці 14-15 листопада в країні закрили понад 2 тисячі 400 закладів.

Про це, повідомляє МВС України, проінформував глава Нацполіції України.

За даними правоохоронців, за два вихідних поліція відкрила 9 кримінальних проваджень і виписала майже 2 тисячі протоколів про адмінпорушення карантинних вимог, передбачених постановою Уряду про запровадженян карантину вихідного дня.

Читайте також: Уряд скасував в Україні адаптивний і запровадив карантин на вихідні – повна версія засідання Кабміну (Відео)

"Впродовж цих вихідних поліцейські пильно стежили за дотриманням вимог "карантину вихідного дня", передбаченого рішенням Уряду. Загалом поліція за суботу-неділю закрила понад 2400 суб’єктів господарювання, які працювали всупереч Постанові Кабміну. Серед них більше 1,5 тисячі закладів торгівлі, майже 800 закладів харчування, близько 30 нічних клубів та 20 спортзалів", - зауважив Ігор Клименко. 

За словами глави Нацполіції, складено майже 2000 адмінпротоколів за порушення карантину на відповідальних осіб, розпочато 9 кримінальних проваджень. При цьому Клименко наголосив, що найбільше порушень карантину вихідного дня поліцейські зафіксували в тих регіонах, де представники місцевої влади офіційно заявили, що відмовляються виконувати рішення Кабміну, - це Львівська, Дніпропетровська, Тернопільська, Черкаська та Одеська області.

Читайте також: Львів пішов проти рішення Уряду України (Відео)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", ряд міст України в особі міської влади ще в п'ятницю заявили, що закривати заклади малого і середнього бізнесу на вихідні через карантин вихідного дня не будуть. 

Читайте також: У Черкасах не буде карантину вихідного дня (Документ)

Такі рішення мерії аргументували тим, що карантин на вихідні ланцюг заражень Covid-19 не перерве, а економічного удару по бізнесу і місцевих бюджетах завдасть.

Читайте також: Тернопіль не буде запроваджувати карантин вихідного дня – брифінг мера (Відео)