В Міноборони пропала тисяча автоматів Калашникова

akmЕкс-комбата “Айдара”Сергія Мельничука  звинувачують у пропажі автоматів Калашникова.

Про це під час засідання регламентного комітету, на якому розглядається подання про зняття недоторканності з нардепа Мельничука та його подальшому арешт заявив перший заступник генерального прокурора України Володимир Гузир, повідомляє 112 канал.

“В якості одного з доказів можу заявити для України, про те, що вже в ході розслідування цих злочинів, офіційно підрозділами міністерства оборони, виявлена недостача більш ніж тисячі, я буду говорити так, автоматів Калашникова. Я вважаю, що це більш переконливий аргумент на користь подання та доцільність ізоляції Сергія Петровича Мельничука від суспільства і утримання його під вартою”, – сказав Гузир.

Також Гузир сказав, що є факти того, що Мельничук тиснув на свідків і впливав на хід розслідування і особисто брав участь у ряді епізодів у справі про незаконному збройному формуванні.

Нагадаємо, 12 травня Генпрокурор України Віктор Шокін вніс до Ради подання про зняття недоторканності з Мельничука. ГПУ звинувачує екс-комбата "Айдара" Сергія Мельничука і ряд бійців батальйону в нападі на ряд підприємств та установ. За даними відомства, Мельничук протягом травня-вересня 2014 р. організував "озброєну банду" з числа підлеглих йому військовослужбовців батальйону і неоформлених в батальйоні осіб.