В Міноборони назвали попередні дані про реальні втрати терористів при штурмі Мар’їнки

Федічев ВалентинПро перші реальні втрати бойовиків при наступі на Красногорівку і Мар’їнку 3 червня заявили в Міністерстві оборони України.

Там зазначили, що дані поки не повні – сьогодні буде відомо точніше, однак загиблих терористів – не менше, як півсотні.

“Серед втрат бойовиків називаються такі цифри: вбитими понад 50, знищена техніка — два танки, про артилерійські системи —будемо знати пізніше”, – цитує Головного інспектора Головної інспекції Міноборони України Валентина Федічева УНН.

Читайте також: Бойовики зізналися, які втрати понесли під Мар’їнкою і пообіцяли більше не наступати

Додамо, що терористи вчора також повідомляли про свої втрати, заявляючи про 14 загиблих бойовиків іблизько 90 поранених.

Федічев також уточнив, що хоча вчора вранці повідомляли, що на штурм Мар'їнки пішли три сотні бойовиків, потім повідомляли про тисячу, зрештою на вчорашній вечір стало відомо, що штурмували місто на захід від Донецька 500 терористів.

Читайте також: Мар’їнку штурмували 5 сотень російських військових — сержант РФ

Нагадаємо, про таку ж кількість з переважно російськими військовими в її складі (місцевих - дуже мало") повідомляв і російський сержант, який був важко поранений під Мар'їнкою і загинув від розриву снаряда.

В Міноборони України вважають, що в наступ учора ходив злагоджений підрозділ ворога.

"Це батальйонно-тактична група, підсилена артилерією, підсилена системами залпового вогню, підсилена танками", - сказав Федічев.

Читайте також: Під Мар’їнкою загинули 4 російські спецпризначенці – СБУ

В СБУ впевнені, що серед цих бойовиків були російські військові. Українська спецслужба заявила про принаймні чотирьох вбитих під Мар'їнкою спецпризначенців Росії з ГРУ.