“Організація занепокоєних націй” – мультфільм про російську агресію і реакцію Заходу (Відео)

855785
Автори мультфільму іронічно розповідають про переговори

В Мережі зʼявився анімаційний ролик, який присвячений телефонним переговорам президента України Петра Порошенка, російського лідера Володимира Путіна, канцлера Німеччина Ангели Меркель та глави США Барака Обами.

 

Автори ролика фантазують на тему переговорів про ситуацію на Сході України поміж президентами країн. В описі до мультфільму йдеться про те, що “поки Меркель домовляється з Путіним про те, що вона скаже Порошенко у відповідь на появу російських танків в Україні, терористи Донбасу повним ходом організовують свої псевдореспубліки. Порошенко намагається переконати Ангелу Меркель вжити термінових заходів і захистити Україну”. Канцлер Німеччини обіцяє йому зробити все можливе: наприклад, ввести нові санкції проти тещі московського міліціонера. Решта світових лідерів теж дуже заклопотані агресією Путіна і не можуть зрозуміти, чому Росія не зупиняє свою інтервенцію.

Читайте також. Українці у мультику намалювали своє бачення повномасштабного вторгнення Росії на Донбас (Відео)

Нагадаємо, що раніше в Мережі зʼявився гумористичний мультик про “гуманітарний конвой” та десантників. Відео містить ненормативну лексику. Джерело: ТСН