В “ЛНР” тривають чистки і розборки – бойовики чекають наступної потужньої хвилі вбивств

ЛНР-напис на плиті триколірній на обочиніБойовики терористичної “ЛНР” вже відкрито говорять, що неугодних режиму Плотніцького знищують фізично. Самостійних бандпідрозділів вже не залишилось, але зачистки з метою переділу свер впливу і контролю за грошовим потоком контрабанди тривають і далі. Про це заявив бойовик з позивним “Сич”.

«Тепер тут, на Бахмутці, все під ЛНР, в ЛНР не залишилося ні одного підрозділу дикого. Перші в Народну Міліцію увійшли якраз “Прізрак” Мозгового та “Полк Платова” Дрьомова. Потім зачищені були південні кізяки – які не воюють зате багато кричать! Залишилася тільки одна з сил, яка має тільки «союз» з ЛНР, підрозділи РИМ – вони контролюють весь кордон, беруть гроші за проїзд і т.д. це колишня «братва» і контрабандисти. Залишилося тільки їх зачистити або взяти під контроль», – розповів «Сич».

Читайте також: Російські «казаки» готуються воювати з «ЛНР» — наказ уже отримали

Він каже, що зараз в терористичній “ЛНР” відбувається зачистка самопроголошених чиновників: “8 міністрів і десятки їх підлеглих під слідством ФСБ, Лаптєву вже заарештували”.

Читайте також: Справа рук «Тіней» чи ГРУ РФ: ліквідація командира бандбатальйону «Прізрак» — всі подробиці (Відео)

Але і це ще не кінець – вбивства продовжуватимуться, переконаний терорист.

“Я так думаю, що найближчим часом пройде третя потужна зачистка, але в ній знову постраждають ті, хто не винен”, – вважає бойовик.

Преса України