В “Л/ДНР” озвучили ще одну безглузду заяву щодо українського вугілля

vugillya_38На окупованій території Луганщини та Донеччини терористи хваляться, що припинили поставки вугілля в Україну і переправляють його в Росію, повідомляє Депо.Донбас із посиланням на “раду міністрів “ДНР”.

“Поставки високоенергетичного вугілля в Україну припинені і більше не здійснюються. Проте, підприємства працюють, видобуток вугілля не зупинявся”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що в “уряді ЛНР” також підтвердили припинення поставок вугілля Україні.

Читайте також: Як Росія сьогодні де-факто анексувала Донбас (Відео)

“Після введення зовнішнього управління Київ вживає всіх можливих заходів для того, щоб перешкодити роботі цих підприємств. Тому навіть у разі зняття блокади, як ми очікуємо, вони, скоріше за все, відмовляться купувати вугілля з цих підприємств. Зараз же поставок вугілля немає”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у “ЛНР” розповідають, що близько 35% генерації електроенергії в Україні забезпечується за рахунок видобутого на Донбасі вугілля.

“Всі шахти, що виробляють високоенергетичне вугілля, розташовані на нашій території і в ДНР, а також на Росії. Ті шахти, що залишилися на підконтрольній Києву території, таке вугілля не видобувають”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що терористи почали поставки вугілля в Росію і планують відправляти його ще й до окупованого Криму.

Читайте також: Знак наруги окупантів дає привід пишатись Україною: як зараз світиться «Донбас Арена» (Відео)