В Криму затримали чоловіка, який “переіменував” вулицю на честь Небесної Сотні

274547

В окупованому Криму ФСБ затримала українського активіста Володимира Балуха, який розмістив на стіні свого будинку табличку “Вулиця Героїв Небесної сотні, 18”, повідомляє 112 канал.

Повідомляється, що вранці 8 грудня співробітники ФСБ прийшли з обшуками в село Серебрянка Роздольненського району Криму. Обшуки проводилися протягом 4-х годин в будинках українського активіста Володимира Балуха і його матері. Після обшуків активіста затримали.

Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де мешкає Володимир Балух, виявлені 90 патронів і кілька тротилових шашок.

“Сьогодні повинен був відбутися суд з обрання запобіжного заходу щодо активіста. На даний момент відомо, що Володимир Балух знаходиться в Роздольненському ІТТ”, – повідомляють правозахисники.

Читайте також: Росіяни привезли на окупований півострів небезпечну зброю — Джемілєв

Володимир Балух відомий своєю проукраїнською позицією. Раніше в будинку у Балуха і його родичів співробітники поліції провели два обшуку. Перший обшук пройшов у квітні 2015 року. Тоді з даху його будинку знімали український прапор. Після проведення другого обшуку українця звинуватили в образі співробітника поліції і засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

29 листопада 2016 року Балух розмістив на стіні свого будинку табличку “Вулиця Героїв Небесної сотні, 18”, після чого до нього додому прийшов голова сільської ради Віталій Степанюк з погрозами звернутися до поліції.