В Криму до крові побили чоловіка за синьо-жовту стрічку (Відео)

1473404448-7308-kryim-izbienieПрокуратура Автономної Республіки Крим розпочала досудове розслідування щодо жорстокого побиття громадянина України у Севастополі за використання української символіки.

Сьогодні з’явились повідомлення та світлини щодо побиття невідомими особами у центрі міста Севастополь громадянина України через використання ним української символіки. Новину передає УНІАН.
У зв’язку з цим прокуратура АР Крим розпочала досудове розслідування двох кримінальних проваджень за ознаками правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками) та ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Читайте також: МЗС відреагувало на візит Путіна до Криму

У прокуратурі нагадали, що санкція ч. 2 ст. 161 передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років, санкція ч. 1 ст. 296 передбачає обмеження волі до 5 років. “Відповідно до ч. 2 ст. 12 закону “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” матеріали вищевказаних кримінальних проваджень надіслано до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності”, – зазначили у прокуратурі АР Крим.