В Івано-Франківську оголосили поіменний список депутатів міської ради

фото: Галицький кореспондент

Жителі Прикарпаття кажуть: подекуди результати виборів у регіоні виявилися очікуваними, а подекуди – шокуючими. Не обійшлося й без курйозів і порушень, інформує Галицький кореспондент.

У своєму відеозверненні ще за 28 жовтня голова Івано-Франківської ОТГ Руслан Марцінків підбив підсумки виборів. За його словами, завтра ТВК вже офіційно оприлюднить результати, втім вже сьогодні він може назвати прізвища новообраних депутатів. Отже, новий склад ради виглядатиме так.

“Європейська солідарність”: Володимир Яблонь, Петро Шкутяк, Андрій Балагура, Степан Руднянин, Володимир Фецич, Сергій Палійчук (по округах).

“Свобода”: Андрій Строїч, Роман Харук, Геннадій Пономаренко, Вікторія Дротянко, Ярослав Дубас, Ігор Шевчук, Олег Андрухів, Василь Попович, Андрій Грималюк, Мар’ян Вагилевич, Сергій Абрам’як, Олег Капустяк, Ігор Корсун, Олег Загурський, Наталія Татумірак, Роман Марцінків, Віктор Синишин, Уляна Павликівська, Надія Загурська, Роман Онуфріїв, Віталій Бурко, Галина Куницька, Ростилав Котович (по округах).

“Батьківщина”: Руслан Терешко, Стефан Магас, Василь Ревчук, Оксана Іванюк (по виборчих списках).

“Європейська солідарність”: Олексій Петечел, Надія Когутяк, Юрій Лозяк, Мар’яна Вершиніна (по виборчих списках).

“Свобода”: Вікторія Нагорна, Тетяна Квасна, Маріанна Смаль, Леся Муравйова, Уляна Облещук (по виборчих списках).

“Хочу подякувати за підтримку і за те, що довірили мені керувати. Низький уклін. Будемо старатися і працювати”, – додав Марцінків.

Аналітики кажуть, що в Івано-Франківську результат виборів виявився сподіваним: головою Івано-Франківської ОТГ стане Руслан Марцінків. Але мало хто очікував, що його відрив від конкурентів буде настільки значний. За даними опитування, проведеного ГО «Центр розвитку ініціатив», Руслан Марцінків отримав 84% голосів виборців, 6,7% – у Петра Шкутяка, 3,6% – у Наталії Сербин, 3,4% – в Олександра Богачова та 1,2% – у Василя Стефанишина.