В Італії зафіксована найнижча за три тижні смертність від Covid-19

ф1Рівень смертності в Італії упав до допікового рівня захворюваності на коронавірус.

За останню добу в Італії померли менше пів тисячі хворих на Covid-19, тоді як впродовж останніх трьох тижнів щодоби кількість смертей інфікованих коронавірусом складала в цій країні понад 500. Про таке рекордне з 18 березня падіння рівня смертності в Італії хворих на коронавірус повідомляє “Європейська правда з посиланням на дані Департаменту цивільного захисту Італії.

“Дані 12 квітня свідчать, що за минуло добу загинула 431 людина, у якої було діагностовано Covid-19. Це – найнижчий показник з 18 березня, коли в Італії зафіксували 427 жертв епідемії. Відтоді жодного дня смертність не була нижчою за 540 людей на добу”, – пише видання.

Читайте також: За кількістю померлих від коронавірусу Італія випередила Китай і вийшла на перше місце в світі (Таблиця)

Загалом від початку епідемії коронавірусу в Італії померли від ускладнень цієї хвороби понад 19,5 тисяч людей.

Відносно низькою, за італійськими мірками, є кількість нових діагностованих хворих за минулу добу (4092 особи). Втім, цей показник не є рекордним – у останні тижні були дні з меншою кількістю нових хворих.

Водночас, 1677 людей із діагностованим коронавіросом вилікувалися за останні 24 години.

Украй важливою є позитивна статистика Ломбардії, де за минуло добу від Covid-19 загинуло лише 110 людей. Від 15 березня у цьому регіоні, що був епіцентром епідемії, жодного дня не було менше 200 загиблих.

Читайте також: Коронавірус в Італії: нові дані дають надію на «світло в кінці тунелю»

Як повідомлялося, напередодні італійська статистика встановила інший рекорд - за добу одужали понад 2 тисяч хворих на коронавірус. Також вже понад тиждень у Італії зменшується кількість хворих у реанімації.