В Італії, де шириться коронавірус, зареєстровано понад 15 тисяч українців

ф1У Міністерстві закордонних справ України відомо про 15 632 громадянина України, зареєстрованих в Італії станом на 1 січня 2020 року. З них 9 158 – на обліку консульства у Мілані. Серед них немає заражених коронавірусом пневмонії.

Про це з посиланням на “Українські Новини повідомляє 112.ua.

“Інформації про зараження коронавірусом громадян України в Італії не надходило. На обліку в Італії станом на 1 січня 2020 року перебувають 15 632 громадянина України, серед них на обліку консульства у Мілані – 9 158”, – повідомили у МЗС.

Крім того, у Міністерстві закликали українців, які планували подорожувати до північних регіонів Італії, утриматися від подорожей до уражених епідемією коронавірусу пневмонії провінцій: Ломбардії, Венето, Емілії-Романьї та П’ємонту.

Тим, хто вже перебуває у вищезгаданих регіонах, радять “виявляти підвищену увагу та обережність” та повідомити про своє місце перебування і контактні дані до найближчої консульської установи України або зареєструватися на сайті friend.mfa.gov.ua.

У МЗС не прокоментували, чи планують евакуйовувати з Італії громадян України.

Нагадаємо, що в Італії від коронавірусу померли чотири людини. Кількість хворих в Італії зростає. За офіційними даними, підтверджено вже 150 випадків. Серед них є лікар, який повернувся з Німеччини.