В Італії проходить суд над мафіозним кланом у режимі онлайн

фото: Кореспондент
У всіх італійських фільмах стверджувалося, що мафія безсмертна. Схоже, що справедливість таки взяла верх, адже перед італійським судом постали 355 осіб. Це передбачувані учасники організованого злочинного угруповання, а також політики, юристи та бізнесмени.

 На початку 2021 року в Італії відкрився судовий процес, якому позаздрили б усі голлівудські режисери, пише Кореспондент.

У місті Ламеція-Терме в Калабрії перед судом постали 355 осіб – учасники могутньої мафіозної організації Ндрангета. Ще 92 людини вже визнали провину і будуть судимі в спрощеному порядку. 

Судять клан Ндрангети. Ндрангета (з грецького слова доблесть) – це мафіозне угруповання, яке контролює значну частину поставок кокаїну в Європу. Відрізняється тим, що для прикриття злочинної діяльності відкриває в різних країнах легальний бізнес. 

Ндрангета діє в провінції Калабрія. Вона менше на слуху, ніж Коза Ностра і неаполітанська Каморра, але, на думку експертів, як мінімум, їм не поступається.

 Масштаб діяльності угруповання такий, що Ндрангету називають єдиною мафіозною організацією, що діє на всіх континентах.

Фахівці оцінюють її щорічний дохід у 50 мільярдів євро. Фігурантів справи звинувачують у серії злочинів, скоєних у 1990-ті роки, включаючи вбивства, незаконний оборот наркотиків, здирництво, відмивання грошей і зловживання службовим становищем.