В Єврокомісії українців обнадіюють новою датою призначення безвізу

завантаженняГромадяни України будуть вільні від візових зобов’язань ЄС через кілька тижнів, повідомляє Еспресо.ТВ.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер  нагадав, що в 2010 році Єврокомісія поставила перед Україною ряд вимог щодо реформ, які вона мала виконати для візової лібералізації.

“Після ретельної і тривалої оцінки ми прийшли до висновку, що ці умови були дотримані. Тепер ми повинні дотримати свою частину угоди. Я вважаю, що українські громадяни будуть вільні від обов’язку отримання візи протягом декількох тижнів”, – сказав він.

Читайте також: Європарламент ще на 4 місяці відсунув розгляд «українського питання»

Також він висловив сподівання, що наступний транш макрофінансової допомоги Україні буде розблоковано на початку 2017 року.

За його словами, ЄС і далі вкладатиме зусилля задля вирішення конфлікту на сході України дипломатичними засобами і шляхом забезпечення повної поваги суверенітету і територіальної цілісності України.

"Саме тому ЄС наполягає на повній реалізації Мінських домовленостей, починаючи з повного і належного режиму припинення вогню. З нашого боку ми продовжуватимемо робити все від нас залежне щоб допомогти цій великій європейській нації знову стати на ноги", - наголосив Юнкер.