В Донецьку на ринку продають м’ясо “невідомих звірів”

В окупованому Донецьку представники “народного контролю ДНР” скаржаться, що на ринках торгують гнилим м`ясом та тушками невідомих звірів.

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на видання підконтрольне “ДНР”.

Повідомляється, що “нородний контроль” неодноразово інспектував торгівельну точку на ринку Будьонівського району окупованого Донецька із оригінальною назвою “Мясной дворик”.

Читайте також: У Донецьку в покинуті квартири масово заселяють російських військових

Зазначається, що смердюче м’ясо “контролери” виявили тут ще в березні і господар пообіцяли “виправити ситуацію” і не дотримали обіцянки.

“Торговельну точку можна легко знайти навіть із закритими очима виключно за запахом. Продавці “Мясного дворика” помітили вже знайомих контролерів і з поспіхом спробували замести сліди – прибрати з прилавків некондиційний товар, який зберігався в старих картонних коробках. Чого тут тільки не було: і ковбаса з цвіллю, і сало чорного кольору, і тушки невідомих звірів “, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Що і по скільки: ціни на продукти в окупованому Луганську (Фото)

“Інспектор” повідомила виданню, що впродовж своєї роботи такого стану продуктів не бачила жодного разу. Однак пояснити, яким чином господарі торгівельної точки могли стільки часу працювати, не змогли ні “адміністрація” ринку, ні ветеринарний лікар.