В “ДНР” знову мріють про “консульство” за кордоном

8e87a3902e5255c668e62c03e9_5fad0629

В суботу 24 червня планується підписання угоди між владою “ДНР” і групою місцевих депутатів Марселя про відкриття у Франції “консульства” невизнаної республіки.

Про це розповів “депутат” народної ради ДНР” Владислав Бердичівський, передає Остров.

Він повідомив, що на окуповану територію Донецької області прибуває група депутатів муніципалітету міста Марсель, які привезуть “договір” про відкриття “консульства” ДНР “у Франції.

Читайте також: За «консульство ДНР» взялося чеське правосуддя — суд прийняв рішення

“Ось зараз буквально в найближчу суботу приїжджають сюди французька делегація з Марселя, яка буде відкривати там консульство. Вони приїжджають вже з підписаним зі свого боку статутом … цього “консульства” у Франції”, – розповів “депутат”.

Він визнав, що за гучною назвою “консульське представництво” ховається звичайна громадська організація. Але настільки мізерний статус “консульства” не завадив Бердичівському уявити його відкриття як велике досягнення “ДНР” на міжнародній арені.

Читайте також: Офіційного дозволу на відкриття «посольства» не давали — Афіни відхрещуються від самопроголошеної «ДНР» (Відео)

“Тут (група місцевих депутатів з Франції) будуть зустрічатися з “міністром закордонних справ”, буде укладено цей договір між” ДНР” і представниками з міста Марселя. Це муніципальні чиновники міста Марселя, це депутати місцевої, фактично, парламенту”, – спробував він надати ваги французької “делегації”, – сказав Бердичівський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група французьких депутатів місцевого рівня, що представляють департамент Буш-дю-Рон у регіоні Прованс, 22 червня вилетіли до Москви, звідки збираються вирушити до окупованого Донецька.