В АП назвали втрати підрозділів бойовиків, які змушені “доокомплектовуватись” зеками

ф1Терористи на Донбасі продовжують нести знайчні втрати в живій силі і техніці.

Так, за даними Головног оуправління розвідки Міноборони України, 1 липня у зоні АТО загинули 5, поранено 7 окупантів зі складу 5 підрозділів ворога – “9-го” та “11-го” полків, а також “3-ї”, “4-ї” та “7-ї” бригад.

“Найбільших втрат зазнав “9-й окремий штурмовий  мотострілецький полк морської піхоти” (Новоазовськ), який діє на Маріупольському напрямку. Встановлено імена трьох поранених бойовиків – Олег Козловський, Віталій Орлов, Андрій Раєв”, – повідомив на брифінгу речник АП з питань АТО Андрій Лисенко.

За даними української розвідки, військове командування бойовиків ухвалило рішення про негайне доукомплектування загонe російсько-окупаційних військ, “з огляду на значні бойові втрати та численні випадки відмови бойовиків іти в бій та дезертирства”.

“Днями до його складу прибули близько 100 злочинців, які відбували покарання у місцях позбавлення волі на тимчасово окупованій території Донецької області та були достроково звільнені по амністії після підписання контрактів на службу в лавах російсько-окупаційних військ”, – повідомив Лисенко.