До останнього відбивав атаку: стало відоме ім’я бійця ЗСУ, який загинув на Донбасі 13 червня (Відео)

Під час бою на Луганському фронті 13 червня загинув один із найдосвіченіших українських розвідників Леонід Добрянський.

Про таку втрату у своїх рядах повідомила 30 бригада ЗСУ на офіційній сторінці у Фейсбук.

Як ідеться в повідомленні, 45-річний Добрянський пішов захищати Україну на Донбасі з початку російської військової агресії. Був поранений, але знову повертався на фронт. У бою 13 червня Леонід Добрянський до останнього подиху воював за Україну.

"13 червня під час виконання бойового завдання віддав своє життя командир відділення взводу управління розвідувальної роти прапорщик Добрянський Леонід Цезарович із позивним "Старий". Він загинув від мінно-вибухової травми, не сумісної з життям", - йдеться в повідомленні бригади ЗСУ.

Як розповіли бійці 30-ї бригади ТСН, 13 червня російські окупанти потужно накривали українські позиції під Попасною мінометним вогнем. Щоб під прикритятм цих обстрілів до українських позицій не підішли російські диверсанти, боєць ЗСУ Леонід Добрянський на спостережному пункті і спостерігав за діями окупантів, і відбивав атаки ворога. Вибухом ворожого боєприпаса Добрянського контузило, та він і далі стояв на посту, доки поряд не розірвалась ворожа міна, яка і вбила українського бійця. Прощання з Леонідом Добрянським буде в Києві 17 червня.

Більше подробиць про Леоніда Добрянського і хід бою, в якому той загинув за Україну, - у сюжеті ТСН.