Уже закономірність: на допінгу впіймали другого російського спортсмена-учасника Олімпіади в Пхьончхані

Екипаж бобслеїсток Надії Сергеєвої та Анастасії Кочержової. Фото - ЕРА
Екіпаж бобслеїсток Надії Сергеєвої та Анастасії Кочержової. Фото – ЕРА

Допінг виявили у російської спортсменки-бобслеїстки, яку два роки тому уже ловили на вживанні мельдонію.

У Федерації бобслею Росії офіційно підтвердили виявлення в Пхьончхані слідів допінгу в організмі Надії Сергеєвої в пробі від 18 лютого, пише російське інформагентство ТАСС. Проба Сергеєвої позитивна на заборонений серцевий препарат триметазидин.

Читайте також: Спортсмен з Росії попався на допінгу в Пхьончхані

Це вже другий випадок за цю зимову Олімпіаду-2018, коли російських спортсменій ловлять на вживанні заборонених препаратів.

Раніше бронзову медаль у керлінгу, виграну в Пхьончхані, забрали в російського спортсмена і його партнерки по команді Олександра Крушельницького, Він запевняв, що мельдонію не вживав, а допінг йому підсипали, і це випадковість.

Читайте також: Олімпіада-2018: у російських спортсменів забрали медалі (Відео)

Другий випадок виявлення допінгу в організмі російських спортсменів, які через це на Олімпіаді навіть під прапором своєї країни не виступають, доводить, що допінг для спортсменів Росії – це не випадковість, а закономірність.

Міжнародний олімпійський комітет після відкриття Олімпіади мав намір переглянути санкції щодо російських спортсменів, які зараз виступають у Пхьончхані під нейтральним олімпійським прапором, аби дати можливість хоч на закритті пройти під прапором Росії. Вже після першого випадку позитивної допінг-проби в російського спортсмена від такої ідеї відмовились. Другий випадок лише підкреслив правоту міжнародних спортивних організацій у ставленні до російських спортсменів і санкцій щодо них. Росія на Зимовій Олміпаді-2018 так і залишиться країною “404”.