Уже вдруге керувати спортом і молодіжною політикою на Тернопіллі буде бодібілдер

МацикурВіктор Мацикур – новопризначений директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської обладміністрації.

Нагадаємо, тернополянин – власник єдиного у Тернополі фітнес-клуб преміум-класу «Maximus». У 2014 році відкрив власний тренажерний зал «Vitamin gym».

Читайте також. Козівський район: безробітні вивчали теорію успіху

Додамо, що це – вже другий бодібілдер на цій посаді. В Ігоря Побера – тепер нардепа від “УДАРу” – кар’єра була такою: 2009 — головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Бучацької районної державної адміністрації Тернопільської області; з 2009 — призначений головним спеціалістом відділу з питань фізичної культури і спорту головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації; з 2009 — призначений заступником начальника головного управління — начальником відділу з питань фізичної культури і спорту головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА; із 2010 — начальник управління з питань фізичної культури і спорту головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА.

Нового чиновника від спорту представив підлеглим голова облдержадміністрації Олег Сиротюк 15 жовтня. За словами очільника Тернопілля, об’єднання управління сім’ї та молоді з управлінням з питань фізичної культури і спорту, це – один з етапів з реорганізації структурних підрозділів ОДА. Про це повідомив сайт ОДА 16 жовтня.

– Для нас дуже важливими напрямками є молодіжна політика, фізична культура і спорт, – зазначив голова ОДА. – У цей нелегкий для країни час у кожній з цих сфер є чимало завдань, які потрібно реалізувати. Міністерство молоді і спорту України працює над новою концепцією і новими підходами до роботи. Сподіваюся, новостворений департамент на чолі з керівником також працюватиме по-новому».

Віктор Мацикур подякував за довіру.

Читайте також. “У житті варто займатися тим, що дає радість і задоволення”, – фахівець центру зайнятості (Фото)

– Ми змушені працювати за новими стандартами, прийнятими в Європі і світі, адже цього вимагають і час, і обставини, – наголосив новоспечений чиновник. – Сподіваюся, багаторічний досвід і досягнення у спортивній сфері допоможуть мені у цьому.

Довідково. Віктор Мацикур народився 17 січня 1975 р. Проживав від народження в с. Підгороднє, неподалік Тернополя. Закінчив з відзнакою середню школу с. Почапинці Тернопільського району. У 1992-1997 рр. навчався у Тернопільському педінституті (тепер Тернопільському національному педуніверситеті ім. Гнатюка) і отримав фах «вчитель географії і історії». У 1997-1998 рр. пройшов строкову службу.

Пропрацював педагогом з 1996 до 2004 року в навчальних закладах. Викладав різні навчальні дисципліни: у школі – весь курс шкільної історії від стародавніх часів і до новітньої історії України і світу, у ВПТУ – новітню історію та правознавство, у коледжі (ВУЗ 1-3 рівня акредитації) — політологію, соціологію та філософію. У 2003 році заснував Федерацію бодібілдингу та фітнесу Тернополя. Почав проводити спортивні змагання, фестивалі, показові виступи, публікуватись у пресі, виступати по телебаченню на теми спорту, здорового способі життя.

Із 2004 до 2007 року активно виступав як спортсмен, здобувши титули Чемпіона світу з жиму лежачи, віце-чемпіона світу та Європи з фітнесу, віце-чемпіона Європи з жиму лежачи, багаторазового чемпіона та призера Чемпіонатів України з бодібілдингу. Відновив виступи у 2013 році.

У 2004-2007 роках був віце-президентом кількох всеукраїнських федерацій: NABBA Україна, НАББА України, WPO/WPC України. Суддя міжнародної категорії з пауерліфтингу федерації WPO/WPC. Сертифікований персональний тренер федерацією WFF. Атестований боковий суддя Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств.

Із 1998 року тренує у фітнес клубах. У 2006-2008 рр. відкрив і був там фітнес-директором і головним тренером фітнес клубу «Алігатор». У 2013 р. відкрив єдиний у Тернополі фітнес-клуб преміум-класу «Maximus». У 2014 році відкрив власний тренажерний зал «Vitamin gym».

Софія Левицька