Уже 64 переселенці працевлаштували на Тернопільщині

роботаДо участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру на Тернопіллі від початку цього року залучили 4753 особи. Про це інформує відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

До того ж, у січні-жовтні центри зайнятості Тернопілля зареєстрували майже 7,2 тис. трудових договорів між підприємцями-фізособами та найманими працівниками. Загалом в області 01.11.2014 р. за трудовими договорами продовжували працювати 21202 особи.

Читайте також. У службі зайнятості Тернопілля всебічно сприяють переселенцям із Криму та зони АТО

Особливу увагу обласна служба зайнятості приділяє пошуку роботи громадянам, які прибувають у наш край з Криму, Луганської та Донецької областей. Станом на 11 листопада 64 переселенці вдалося працевлаштувати, зокрема, 20 кримчан, 27 мешканців Донеччини та 17 луганчан. Ще 63 особи перебувають у статусі безробітного і їм шукають підходящі вакансії, а також надають весь спектр адресних соціальних послуг, що передбачені законодавством про зайнятість: це і охоплення профнавчанням, участь у громадських роботах тощо.

Питання працевлаштування осіб, які прибули для тимчасового проживання з АР Крим, Севастополя та східних областей України, перебувають на постійному контролі в обласній службі зайнятості.

Довідково. 1 листопада цього року на обліку в центрах зайнятості Тернопілля перебувало 11470 осіб зі статусом безробітного. Допомогу з безробіття отримували 9416 безробітних (82,1% від їх загальної чисельності). Середній розмір допомоги з початку року зріс на 10,6%, і у жовтні становив 997,7 грн.

Софія Левицька