Уже 30% особового складу правоохоронців Тернопілля побували в зоні АТО (Фото)

IMG_3011-nНачальник УМВС в Тернопільській області зустрівся із колективом Бережанського райвідділу міліції, дружинами і матерями правоохоронців, які несуть службу в зоні АТО.

– Уже 30% особового складу правоохоронців Тернопільщини побували в зоні проведення антитерористичної операції, а це – 426 бійців. Сьогодні на сході нашої держави перебувають 229 міліціонерів, серед яких – 50 з батальйону «Тернопіль», – каже Василь Облещук.

Завдання, яке стоїть перед працівниками міліції – це забезпечення правопорядку в тих населених пунктах, які зараз звільнені від сепаратистів, підтримка безпеки і життєдіяльності на закріплених за нами блокпостах. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 3 жовтня.

Читайте також. Бійці батальйону “Тернопіль” розповіли, які їм було на блокпостах під Попасною (Фото, Відео)

– Ми несемо службу на шести блокпостах, – повідомив начальник обласного управління міліції. – Завдяки меценатам та волонтерам бійці Тернопільщини відправляються на схід повністю екіпірованими.

Де в подальшому нестимуть службу бійці, Василь Облещук наразі не знає. Але правоохоронці готові нести службу там, де визначить Міністерство.

Читайте також. Тернополяни у зону АТО поїхали із посібником “Домедична допомога в умовах бойових дій” (Фото)

Обговорили під час наради і «плюси» та «мінуси» роботи правоохоронців Бережанського райвідділу за дев’ять місяців. У ході робочої поїздки керівник також оглянув умови роботи міліціонерів, чергові частини відділу та ізолятор тимчасового тримання. Зустрівся з ветеранами Бережанського райвідділу і дружинами бійців, які проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції.

Василь Облещук подякував жінкам, які чекають своїх захисників зі сходу нашої держави. Так, з молитвою на устах щоранку прокидається мати правоохоронці Галина Сернецька.

- З надією в серці молюся і вірю, що мій син і решта воїнів повернуться додому живими та здоровими. Ми їм телефонуємо, підтримуємо один одного. Щиро дякую керівництву, яке запросило нас на цю зустріч і бажаю всім швидше повернутися живими та неушкодженими до рідних домівок. Ми вас чекаємо та любимо, - каже жінка.

Начальник обласного управління міліції пообіцяв і надалі опікуватися родинами правоохоронців та у всьому їм допомагати.

Софія Левицька