Увечері сили АТО святкували перемогу в артилерійській дуелі – Бірюков

звантаженняУкраїнські військові завдали точних артилерійських ударів по позиціях проросійських терористів, внаслідок чого в районі попадання снарядів спостерігається сильна детонація. Про це повідомив радник президента Юрій Бірюков.

За його словами, у зоні АТО останні декілька годин відбувалася справжня артилерійська дуель.

«Нас крили “Градами” і досипали “гаубицями”. Потім ми відповідали, а потім вони. Кожен раз були зміни позицій, тривалі розрахунки, збирання та аналіз даних розвідки. А 30 хвилин тому все закінчилося», – розповів він.

Бірюков зазначив, що після закінчення обстрілів, коригувальник вогню ЗСУ доповів про сильну детонацію в районі завданих ударів.

«Після доповіді наших “очей”: “Спостерігаю сильну детонацію. Дуже сильну. Дані по останній цілі надіслали місцеві патріоти. Дані перевірили і можна йти снідати», – додав радник президента.

Як відомо, протягом п’ятниці інтенсивність обстрілів позицій українських військових у зоні АТО дещо зменшилась. Проте терористи змінили тактику та сконцентрували зусилля на Луганському напрямку, де 25 разів обстріляли позиції ЗСУ. За попередніми даними, сили АТО за день ліквідували понад 20 бойовиків і 7 одиниць техніки.

Нагадаємо, українська артилерія накрила велику базу бойовиків в районі села Жолобок, яке розташоване осторонь від Бахмутської траси на Луганщині.