Увага! У Тернополі – мобілізація, відміна заходів, віче та автопробіг (Відео)

P1190062-nВсенародну мобілізацію для захисту Майдану – серця революції оголосили у Тернополі. Через це внесли корективи у плани заходів, які раніше передбачалися.

Це зробили через надзвичайно велику небезпеку зачистки Київського майдану. Ініціював мобілізацію  Штаб національного спротиву Тернополя. Запис охочих їхати до Києва розпочався 22 січня о 6 год. в організаційному наметі на Театральному майдані. Дізнатися деталі можна за телефоном – 068-42-33-102. Виїзд з Тернополя на Київ буде терміновим, за мірою наповнення автобусів.

Читайте також. Тернопілля: 22 січня – “Віче злуки” та автопробіг до Підволочиська

У зв’язку з протестними акціями в Україні урочисті збори громадськості та творчий звіт майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів Тернополя з нагоди Дня Свободи та Соборності України, що мав відбутися 22 січня о 16 год. у ПК «Березіль», відмінили

До речі, міський голова Сергій Надал звернувся до тернополян з проханням допомогти Майдану в Києві (див. відео!)

Читайте також. На Майдан у Тернополі люди приходять щодня, аби дізнатися останні події (Відео)

Покладання квітів до могил борцям за волю і незалежність України на Микулинецькому кладовищі з нагоди Дня Соборності України все ж відбудеться. Початок – о 13 год.

Додамо, що сьогодні у місті має пройти віче та автопробіг. Тернополяни – активісти Автомайдану поїдуть аж у Підволочиськ.

Читайте також. Тернополяни чергують, аби силовиків і контрактників ВВ не везли у Київ