“Увага! Діти на дорозі!” – міліціонери проведуть уроки з правил безпечної поведінки на дорозі

дітиКомплекс профілактичних заходів  «Увага! Діти на дорозі!» стартував 20 серпня в Україні. 

Основна мета – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи. Заходи триватимуть до 20 вересня, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. СБУ попереджає тернополян: зброя гібридної війни – фейки та брехливі сайти

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучатимуть працівників закладів освіти, центрів дитячої творчості, Державтоінспекції, громадських та релігійних організацій та усі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

Читайте також. На Тернопіллі дві аварії за вечір: одна людина травмована, інша – загинула (Фото)

Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року Державтоінспекція проведе обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих і навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Приділити більше уваги дітям потрібно й батькам.

- Пам’ятайте - безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання - це ваш особистий приклад правильної поведінки, - нагадують у міліції.