Утримається мінлива погода: то – дощ, то – сонце

погодаМінлива погода: то – дощ, то – сонце очікує на тернополян впродовж цього тижня.

Читайте також. Контролювати якість ремонту доріг закликають активних громадян (Фото)

Якщо у вівторок, 8 квітня, ще температура підніметься до плюс 17, то далі вона удень триматиметься у межах 10 град., а вночі взагалі падатиме до плюс 3. Принаймні такий прогноз дає сайт «Синоптик».

Те саме сказав про погоду наступних кількох днів директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда. Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 8 квітня.

– Синоптична ситуація в Україні протягом наступного тижня буде характеризуватися невеликою кількістю опадів. Дощі пройдуть 9, 10 та 12 квітня у більшості регіонів України, за винятком південних та східних областей. В інші дні опадів в Україні не очікується. Крім того, 9-10 квітня у північних, центральних та північно-східних областях України можливі грози. Температурний режим буде також змінюватися, але значних змін при цьому не очікується, – каже Микола Кульбіда.

Читайте також. Коли Тернопіль стане “Містом фонтанів”, залежить від… погоди (Відео)

Також він зазначив, що денна температура становитиме переважно +15-20 °С, а у південних регіонах країни до +20-22 °С. Нічна температура становитиме від +4 до 9 °С. У періоди похолодань – 10 та 12 квітня можливе зниження денної температури до +11-16 °С.

До речі, гідрологічний режим на річках України спокійний, йде поступове зниження рівнів весняного водопілля.