Путін підписав Указ, що передбачає єдину умову для отримання мешканцями Донбасу громадянства РФ (Документ)

ф3Путінська Росія не припиняє гібридної війни проти України, намагаючись відібрати український Донбас і невійськовими методами. Президент Росії вчинив ще один акт порушення міжнародного права щодо територіальної цілісності і суверенітету України.

Президент РФ Володимир Путін 17 липня підписав Указ, відповідно до якого громадянство Росії тепер можуть отримати всі мешканці Донбасу за єдиної умови: якщо станом на квітень 2014 року вони жили в Донецькій і Луганській областях (йдеться і про окуповані “ДНР” та “ЛНР” території, і про підконтрольні нині Україні частини Донецького та Луганської областей).

Відповідний Указ за підписом Володимира Путіна опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

Указ уже чинний – він вступив в дію у день підписання 17 липня.

Читайте також: Окупований Донбас отримає паспорти РФ: Путін офіційно дав дозвіл (Документ)

24 квітня цього року, як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», Президент РФ підписав Указ, який дозволяє мешканцям окупованої частини українського Донбасу отримувати паспорти громадян Росії.

Читайте також: Президент України зробив заяву через Указ Путіна про видачу паспортів РФ окупованому Донбасу (Відео, Текст)

1 травня Путін підписав ще один Указ, який спрощену систему видачі російських паспортів поширив, зокрема, на мешканців окупованого РФ Криму, які покинули український півострів до російської агресії 2014-го року, а також на громадян України, які вже живуть і працюють у РФ.  відповідно до якого спростив набутят громадянства РФ громадянами України

Читайте також: Путін підписав ще один Указ про видачу російських паспортів українцям (Документ)

Обидва Укази Путіна засудили як очільники України, так і світові лідери.

Читайте також: У Зеленського прямо назвали Росію окупантом

ф1ф2