Кремль висунув нову умову для зустрічі “нормандської четвірки”: Путін чекає

ф1Зустріч глав країн “нормандської четвірки” відбудеться, якщо в цьому буде екстрена необхідність.

Про таку нову позицію Росії заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє російський ТАСС.

Пєсков в ефірі телеканалу “Росія-1” сказав, що Володимир Путін готовий зустрічатись в “нормандському форматі”, та для цього потрібний належний рівень підготовки зустрічі, а також підстави.

“Він чекає результатів підготовки та чекає, коли умови безпосередньо приведуть нас до термінової необхідності зустрічі лідерів нормандського формату”, – заявив Пєсков про умову Путіна участі у саміті “нормандської четвірки”.

Що саме Кремль розуміє під “терміновою необхідністю” речник президента Росії не уточнив.

Читайте також: Зеленський сказав, з чим поїде на зустріч у «нормандському форматі»: зустріч з Путіним повинна бути (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», розведенян сил біля Станиці Луганської, Золотого і Петрівського та підписання Україною на переговорах у Мінську так званої «формули Штайнмаєра», — це умови, які висувала Росія для зустрічі в «нормандському форматі».

Читайте також: Україна зробила Росії останнє застереження щодо переговорів про Донбас і натякнула на «план Б» (Відео)

Президент України заявив, що Україна піде на ці кроки, щоб зробити переговори у “нормандському форматі” реальністю.

Читайте також: У Кучми заявили, що зустріч у «нормандському форматі» стає все ближчою

Якщо ж на цих переговорах домовленостей про встановлення миру на Донбасі досягти не вдасться, Україна розроблятиме новий план врегулювання ситуації на Донбасі, заявляв Зеленський.

Читайте також: Розведення без гарантій: чим може обернутись для України відведення військ на Донбасі (Відео)

З висунутих раніше Росією умов для початку активної підгтовки до зустрічі “нормандської четвірки” і призначення її дати залишилось почати розведенян військ на ділянці Донецького фронту біля Петрівського. Решту раніше висловнених умов Україна виконала.