Усі версії, експертизи і свідчення: найповніше розслідування причин катастрофи Боїнга на Донбасі (Відео)

Боїнг двигун і експерти біля нього298 невинних жертв – такі наслідки авіакатоастрофи Боїнга-777, що впав на українському Донбасі 17 липня 2014 року. Однак це не була катастрофа, яких нерідко зазнають, на жаль, цивільні літаки. Це був військовий злочин – військова ракета в зоні бойових дій збила пасажирський лайнер.

Зрештою, це лише версія – слідство у справі триває. У ньому беруть до уваги все: і покази свідків, і експертизи, і висновки експертів. Далі – справа за судом. Однак є у цій справі й політична складова.

Унікальне за своєю повнотою розслідування катастрофи Боїнга на Донбасі, що відбулась рік тому, зробила команда телевізійників проекту “Українські сенсції” телеканалу “1+1”. “Спецоперація MH-17” – так називається це їх розслідування.

У ньому журналісти розглянули всі версії, в тому числі й версію Росії, щодо того, хто і як міг збити літак. Для цього вислухали думки найвпливовіших українських та закоронних військових експертів та авіаконструкторів, у тому числі російських; докладно розпитали голландського прокурора, який очолює міжнародне розслідування цієї справи; поспілкувались із депутатами Європарламенту; розпитали свідків. А ще у спецпроекті - унікальні свідчення родичів загиблих у катастрофі літака.

Загалом вийшло майже півторагодинне розслідування у двох частинах.

Відео - "Українські сенсації", 1+1.