Усі справи проти нардепа Головка закрили. У побитті Гоча “хуліганки” не помітили (Відео)

Після удару нардепа з губи Петра Гоча текла кров
Після удару нардепа з губи Петра Гоча текла кров

Чому декриміналізовані статті Кримінального кодексу не працюють щодо всіх підозрюваних в економічни злочинах? Що сталося зі справами, порушеними щодо відомих на Тернопіллі політиків?

Про це та інше запитали тернопільські журналісти в головного прокурора Тернопільської області Юрія Гулкевича.

Читайте також. Тернопілля: винний у ДТП міліціонер – бреше, цей факт доводять результати експертиз (Відео)

– Мені важко відповісти на це запитання, оскільки я не бачу реальної справи, в чому суть обвинувачення, – каже прокурор, відповідаючи на перше запитання кореспондента. – Треба розуміти, про що саме ми ведемо мову – підпадає чи не підпадає саме ця справа під такі зміни…

Справу, де йшлося про завдання тілесних ушкоджень екс-заступнику «губернатора» Петрові Гочу, відкрили за фактом хуліганства. Такого складу злочину у даному проваджені прокурори не помітили. Мовляв, усе залежить від обставин, в яких «політику дали по носі».

– Можна дати ляпаса і від того не буде нічого, а можуть бути тілесні ушкодження різного ступеня важкості, – пояснює Юрій Гулкевич. – Однак у даному випадку ми вважаємо, що факту хуліганства не було. Тому що дії були спричинені певними обставинами…

Заяви потерпілого (тобто Петра Гоча – прим. ) немає – адже він мав право її не подавати, тому й кримінального провадження за приватною скаргою також немає. До того ж, у цьому випадку за фактом хуліганства звинувачувала держава. Але такого злочину, виходить, не було.

Як виглядав конфлікт, в якому нардеп Михайло Головко поцілив кулаком в обличчя тоді ще чиновнику ОДА Петру Гочу, можете поглянути на відео, що збереглося в архіві кореспондента ІА «7 Днів-Україна»:

До речі, обмовився головний прокурор і про те, що у серпні 2014 р. закрили кілька кримінальних проваджень, порушених свого часу проти свободівця Михайла Головка. Складу злочину у всіх цих справах прокуратура не побачила.

Софія Левицька