Усі податкові накладні з 1 лютого потраплять до Єдиного реєстру, нагадують тернополянам

накладнаІз 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають усі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних.

Стосується це і тих, які не надаються покупцю, виписаних за операціями з постачання товарів/послуг, що звільнені від оподаткування, причому – незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування.

Читайте також. Бучацький район: за виплату зарплат «у конвертах» підприємець заплатить штраф

– Водночас зазначимо, що з 1 січня 2015 року податкова звітність із податку на додану вартість подається тільки в електронній формі всіма платниками цього податку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, – додають у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Такі зміни передбачені Законом України від 28.12.2014 р. №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Нагадаємо, податкова накладна та додатки до неї складаються та надаються отримувачу (покупцю) тільки в електронній формі.

Софія Левицька