Уряд України ухвалив проєкт держбюджету-2020 для другого читання в Раді

бюджет-портфель з написом на колінах чиновникаОновлений законопроєкт дежавного бюджету на наступний рік для другого читання у Верховній раді Уряд України ухвалив 3 листопада.

Для цього, повідомляє сайт Кабміну, було скликане позачергове засідання Уряду.

Як ідеться в повідомленні, міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що Уряд передасть у парламент оповлений проєкт кошторису країни до ВР якнайшвидше і вже сьогодні почнеться опрацювання цього документа в Раді.

Читайте також: У ВР представлений проект держбюджету України-2020: третина видатків піде на держборг (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», проєкт держбюджету України на наступний рік Кабмін вніс на розгляд Верховної ради України до 15 вересня, відповідно до вимог бюджетної резолюції. При цьому в Уряді зазначали, що це не остаточний варіант проєкту, бо він розрахований на весняних макроектономічних показниках.

18 жовтня народні депутати зі значною критикою прийняли законопроєкт "Про держбюджет України" у першому читанні.

Читайте також: Гончарук назвав нові показники, які будуть закладені в проект держбюджету-2020: курс гривні зазнає змін (Відео)

23 жовтня за підсумками засідання Кабміну Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Уряд отримав від Мінфіну нові макроекономічні показники, які ляжуть в основу поправок Уряду до другого читання законопроєкту у ВР. Прогноз зростання ВВП Кабмін пропонує збільшити до 3,7%, а курс гривні закласти на рівні 27 грн за долар США, повідомляв Олексій Гончарук.

Читайте також: В Уряді сказали, коли внесуть у ВР проєкт держбюджету України-2020 з оновленими показниками

Міністр фінансів Оксана Маркарова раніше заявляла, що оновлений законопроект про дежбюджет України-2020 Кабмін передасть у Раду до 4 листопада.

Читайте також: В Україні запровадили нові гроші: щоб їх надрукувати, верстати працюють на повну (Відео, Графіка)