Уряд України у неділю зібрався на засідання і ухвалив свою Програму дій

Засідання Уряду України. Фото - сайт Кабміну
Засідання Уряду України. Фото – сайт Кабміну

Що саме передбачає Програма дій Уряду – поки невідомо.

Як повідомляє сайт Кабінету міністрів України, у неділю, 29 вересня, відбулося засідання Уряду.

Окрім Програми дій Кабміну, Уряд прийняв ще низку рішень, зокрема кадрових щодо призначення заступників міністрів, а також схвалив ряд законопроетів.

Так, Кабмін звільнив Лідію Гаврилову з посади голови Державної аудиторської служби України.

Урядом зроблено низку кадрових призначень:

У Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Мєтєлєву Інну Дмитрівну – заступником Міністра;

Свириденко Юлію Анатоліївну – заступником Міністра.

У Міністерство енергетики та захисту довкілля

Ставчук Ірину Іванівну – заступником Міністра.

У Міністерство розвитку громад та територій 

Чаплінського Юліана Михайловича – заступником Міністра з питань європейської інтеграції.

Уряд також схваливу звільнення Наталії Бойко з посади заступника Міністра з питань європейської інтеграції, Максима Немчинова - з посади держсекретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

"Кабінет Міністрів ухвалив пакет проектів законів для впорядкування діяльності з видобутку бурштину, про це йшлось на нараді у Президента 2 вересня. Зміни передбачають, зокрема, скасування процедур додаткового погодження дозволів на користування надрами з боку відповідних обласних рад, продаж дозволів через відкриті електронні аукціони та ін.

Також схвалено проект закону щодо легалізації грального бізнесу в Україні, який передбачає, що азартні ігри будуть проводитися виключно на території готелів, на гральному обладнанні з використанням програмного забезпечення, яке відповідає міжнародним стандартам.

Крім цього, Уряд схвалив проект закону щодо підвищення ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку. Зміни передбачають посилення відкритої конкуренції між проектами, які подаються на фінансування за рахунок фонду лише через прозорі конкурсні процедури після доведення економічної або соціальної ефективності.

Уряд розпочав роботу над інструментами здешевлення кредитів для купівлі земель сільськогосподарського призначення. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні", - йдеться в повідомленні на сайті Кабміну.

Читайте також: У ВР представлений проект держбюджету України-2020: третина видатків піде на держборг (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», представлений у ВР проект держбюджету України на 2020 рік до другого читання зазнає великих змін, оскільки був розроблений до прийняття Програми дій нового складу Уряду України.

Читайте також: Прем’єр-міністр України зробив повідомлення про хід переговорів з МВФ: «Заспокою одразу паніку»

Крім того, затвердження Програми дій Кабінету міністрів України є важливою передумовою затвердження МВФ нової фінансової допомоги Україні.