Уряд України полегшив життя переселенцям з Криму і Донбасу

ф1Кабмін збільшив виплати переселеенцям на оплату житла. Більше отримуватимуть родини з дітьми і переселенці.

Таке рішення Уряд прийняв на сьогоднішньому засіданні, повідомляє Міністерство соціальної політики.

Читайте також: Українська влада виконала свої зобов’язання перед пенсіонерами звільнених сіл Донбасу

17 січня Уряд на своєму засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, якою підвищується розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, дітям, особам, які отримують пенсії, та її граничного розміру, що виплачується на сім’ю.

"Зазначеною постановою підвищується розмір грошової допомоги особам, які отримують пенсії, та сім’ям у складі яких є діти (на кожну дитину) до 1 000 гривень на місяць. Також, для усіх без винятку сімей вимушених переселенців збільшується граничний розмір загальної суми грошової допомоги до 3 000 гривень на місяць, та до 5 000 гривень для багатодітних сімей”, - заявив міністр соцполітики Андрій Рева, представляючи Постанову Уряду.

За словами міністра, готується і проект змін до Положення про порядок призначення субсидій, яким спрощується доступ внутрішньо переміщених осіб до їх отримання. Таким чином, субсидії призначатимуться на підставі декларування ними повного складу сім’ї, тобто, без необхідності реєстрації та без договору оренди житлового приміщення.