Уряд України опублікував протокол тристоронніх домовленостей з “Газпромом” (Документ)

ф2Тристоронній протокол домовленостей з приводу нових транзитних газових угод, що були досягнуті на переговорах у Берліні і Мінську 19-20 грудня, підписали преставники як україської та російської сторони, так і представник Євросоюзу.

Цей протокол опублікував сайт Кабінету мінстрів України.

Документ на трьох сторінках містить зобов’язання України і Росії щодо укладання нового контракту на транзит російського газу українською ГТС до Європи, які сторони мають виконати д о29 грудня 2019 року з тим, щоб починаючи з 1 січня 2020 року транзит відбувався відповідно до нового контракту.

Протокол підписали як представники уряду України та Росії, так і керівники “Газпрому”, НАК “Нафтогаз України” та представник “газотранспортної системи України”.

Читайте також: Стали відомі умови нового контракту на транзит Україною газу з РФ у Європу. Повна версія брифінгу Оржеля і Вітренка (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», сьогодні на брифінгу міністр енергетики України та виконавчий директор “Нафтогаз України” повідомили про умови, на яких Україна погодилася підписати з Росією новий 5-річний контракт на транзит російського газу до Європи територією України.

ф1ф2ф3ф4