Уряд назвав умови відновлення руху громадського транспорту з 22 травня (Графіка)

Відновити роботу громадського транспорту зможуть з 22 травня ті регіони України, в яких невисокий рівень захворюваності на коронавірус і які відповідають критерієм, розробленим МОЗ.

Про таке сьогоднішнє рішення Кабінету міністрів в ході запровадження з 22 травня в Україні адаптивного карантину повідомляє “Українська правда” з посиланням на Прем’єр-міністра України.

Відповідність міст і областей цим критеріям МОЗ в Уряді будуть кожні 7 днів і якщо ситуація з захворюваністю на коронавірус там погіршиться, то послаблення карантину можуть бути скасовані.

Читайте також: Кабмін запроваджує в Україні адаптивний карантин

Регіони, що відповідають відповідним критеріям Мінохоронздоров’я, із 22 травня зможуть ввійти в другий етап послаблення карантину і, зокрема, відновити рух наземного громадського транспорту. Ці заходи мають і далі відбуватись з обов’язковим дотриманням маскового режиму.

"Регіони України, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, за умови дотримання таких вимог у регіонах зможуть відновити:

  • з 22 травня - регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;
  • з 25 травня - перевезення пасажирів у метро;
  • з 1 червня - залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня - міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом
  • з 15 червня - прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом".

Читайте також: Хворих на коронавірус в Україні уже понад 19 тисяч, кількість нових випадків зросла

ф1