Курт Волкер дав свідчення у справі Українаgate: застерігав від скандалу і США, і Україну (Відео)

Курт Волкер
Курт Волкер

Недавній спецпредставник у справах України Курт Волкер став першим представником Держдепу США, який свідчив у Конгресі Сполучених штатів у справі Українаgate.

Свідчення відбувались за зачиненими дверима, та ще до їх завершення республіканці заявили, що Волкер не сказав нічого, що допомогло б демократам у процедурі імпічменту Трампа.

Читайте також: Білий дім опублікував скандальну стенограму розмови Трампа і Зеленського (Повний текст українською)

Тим часом ЗМІ США повідомили з посиланням на свої джерела, що Курт Волкер знав про намагання Дональда Трампа тиснути на Володимира Зеленського щодо розслідування Україною справи проти компанії, до якої причетний син головного політичного конкурента Трампа Джо Байдена.

За твердженням американських ЗМІ, у Сполучених штатах начебто навіть написали чернетку заяви Зеленського про необхідність такого розслідування.

Читайте також: Зеленський зробив заяву про розслідування української справи, через яку у США розгорівся скандал (Відео)

Як відомо, Володимир Зеленський подібної заяви не робив, натомість заявив, що вказувати Україні, які справи розслідувати, не може ніхто.

Читайте також: Українаgate: у гучній справі з’явився фігурант з України, готовий давати свідчення в Конгресі США (Відео)

Всі подробиці щодо нових обставину  справі Українаgate - у сюжеті ТСН.