Уряд затвердив тариф на електрику для населення і запровадив нові правила призначення субсидій в Україні (Відео)

Із 1 травня всі субсидії в Україні будуть виплачуватись грошима, а тариф на електроенергію для населення не зміниться.

Про це на сьогоднішньому засідання Уряду України заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За йог ословами, Уряд прибрав компанію-посередника в подачі електроенергії населенню України. Із 1 травня тариф на світло для українців залишається незмінним – 1 гривня 68 копійок за кВт/годину.

“Сьогодні ми продовжуємо механізм дії покладених соціальних обов’язків (ПСО) до 30 червня. Ціна для людей на електроенергію залишається без змін – 1 грн 68 коп за кВт/год. Крім того, нові правила встановлюють, що державні компанії “Енергоатом” та “Укргідроенерго” будуть здійснювати продаж електроенергії напряму постачальникам універсальних послуг за двосторонніми договорами, без посередника у вигляді ДП “Гарантований покупець”, – сказав Денис Шмигаль.

Отримувачі субсидій в Україні із 1 травня цього року будуть отримувати їх готівкою. Заявки на їх отримання можна буде подавати з травня впродовж 5-ти місяців. Шмигаль також сказав, кому субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначені не будуть.

"Якщо ви маєте на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купуєте нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень, вам субсидію, звісно, не призначать. Тобто для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться", - підкреслив Прем'єр-міністр України.

Більше - у повній версії засідання Уряду України у відео КабМін (із 7 хв 30 сек).