Уряд виділив 754 млн грн для відновлення західних областей після повеней

Повінь зруйнувала залізничне сполучення між Івано-Франківськом і Закарпаттям

Кабінет міністрів виділив 754 мільйони гривень з резервного фонду для надання допомоги західним областям України, що постраждали від повені.

Відповідне рішення Уряд прийняв на своєму сьогоднішньому засіданні.

Як повідомляє “УП“, Кабінет міністрів підтримав пропозицію, озвучену міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком: Івано-Франківській області виділяють 480 млн грн, Чернівецькій – 30 млн грн, Закарпаттю – 30 млн грн, Львівщині – 10 млн грн.

Держводагентству передбачено 92 млн грн, Держлісагентству – 30 млн грн на роботи в цих областях.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував з тих же мотивів виділити 82 млн грн: з них 41 млн на ДСНС, 22 млн – на Національну гвардію, 19 млн – на Нацполіцію для ліквідації стихії у 5 областях: Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській та Закарпатській.

Кабінет міністрів підтримав ці пропозиції. Разом усі озвучені видатки складуть 754 млн грн.

Читайте також: Десятки тисяч підтоплених будинків і масова евакуація: повінь у Західній Україні найбільша за останні 20 років (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, від повені внаслідок сильних дощів постраждали Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська, Львівська і Тернопільська області. Там ріки вийшли з берегів і затопили значні площі, включно з населеними пунктами.

Читайте також: З води видніється дах зупинки: наслідки повені на Тернопільщині (Фото)