Уряд України призначив тимчасових членів правління “Нафтогазу”

27 вересня уряд призначив виконувачів обов’язків членів правління НАК “Нафтогаз”, Кабмін до призначення наглядової ради виконуватиме її повноваження.

Про це з посиланням на пресслужбу Міністерства економіки повідомила “Економічна правда”.

Мінекономіки також повідомило про звільнення з посад Сергія Перелому і Ярослава Теклюка. 

Виконання обов’язків членів правління покладено на:

  • Олену Бойченко: директорку з управління персоналом та соціальної політики Нафтогазу;
  • Владислава Воловика: радника голови правління Нафтогазу;
  • Маврікія Калугіна:  радника голови правління НГ з питань видобутку газу;
  • Романа Чумака: начальника казначейського департаменту НГ.

“Також Кабінет Міністрів України тимчасово бере на себе функції наглядової ради компанії, до формування нової незалежної наглядової ради”, – зазначає Мінекономіки.

Єдиним акціонером компанії, що тримає 100% Нафтогазу, є Кабінет Міністрів. Відтак уряд автоматично отримує такі повноваження зі звільненням наглядової ради.

Нафтогаз продовжить постачати газ побутовим споживачам та підприємствам теплокомуненерго за річними тарифами, додали в уряді.

Також у КМУ наголосили, що "компанія працюватиме виключно у суспільних інтересах і забезпечить безперебійне проходження опалювального сезону за будь-яких умов".

Завданнями нових керівників компанії є забезпечити її стабільну роботу та нарощувати видобуток вітчизняного газу. Одним із головних завдань є організація безперебійного опалювального сезону.

Нагадаємо, що раніше "ЕП" з посиланням на власні джерела повідомила, що Кабінет Міністрів 27 вересня звільнив трьох членів наглядової ради НАК "Нафтогаз". Це дозволило уряду набути повноважень наглядової ради і призначити чотирьох нових членів правління.

Перед тим КМУ звільнив двох членів правління НАКу: Теслюка та Перелому.

Декілька тижнів тому стало відомо, що три незалежні члени Наглядової ради НАК "Нафтогаз" та два члени правління компанії залишають свої посади.

Прем'єр Денис Шмигаль 7 вересня повідомив, що надав доручення першому віце-прем'єру - міністру економіки Олексію Любченку протягом тижня забезпечити оголошення конкурсу щодо відбору 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу".