Уряд скасував в Україні адаптивний і запровадив карантин на вихідні – повна версія засідання Кабміну (Відео)

“Якщо нічого не робити, то вже 10-15 грудня… в лікарнях не буде навіть вільного коридора”, – так пояснив необхідність запровадження в Украні нових заходів протидії коронавірусу Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Про це Шмигаль заявив сьогодні під час засідання Кабінету міністрів, на якому Уряд прийняв рішення скасувати адаптивний карантин в Україні і запровадити карантин вихідного дня. Відповідні зміни внесені в Постанову Уряду.

За прийнятим рішенням, карантин вихідного дня запроваджується в Україні з початку доби суботи до кінця доби неділі. Такий карантин вихідного дня Кабмін запровадив наразі на три наступних вихідних: 14-15,  21-22 і 28-29 листопада.

У ці вихідні працювати зможуть лише продуктові крамниці, аптеки і ветеринарні аптеки, АЗС. Всі розважальні заклади, в тому числі ТРЦ, будуть зачинені. Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки навиніс.

Громадський транспорт працюватиме.

“Метро, громадський транспорт – це критична інфраструктура, яку ми не можемо зупинити”, – пояснив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

У Запровадження заходів головне – щоб вони виконувалися в повному обсязі… Головна мета цих заходів – максимально розірвати ланцюг передачі хвороби”, – заявив глава МОЗ.

Більше – у повній версії засідання Кабінету міністрів України у відео Кабміну. (Про запровадження карантину вихідного дня на відео – з 43 хв 30 сек. від початку)