Уряд призначив главу Державної митної служби України

Павло Рябікін. Фото з відкритих джерел

Кабмін призначив гендиректора аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна головою Державної митної служби.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 18 листопада, повідомляє “Економічна правда“.

“У порядку денному засідання є і призначення голови Державної митної служби – пана Рябікіна Павла Борисовича. Погоджена пропозиція Міністерства фінансів і пройдені всі відповідні процедури – можем призначати”, – сказав на засіданні перед голосування прем’єр Денис Шмигаль.

Із березня 2017 року Рябікін працює гендиректором аеропорту “Бориспіль”.

Павло Рябікін тричі був нардепом (у 2000-2002 роках як безпартійний, у 2002-2005 роках – також безпартійний, у 2012-2014 роках – від “УДАРу”. У 2014-2015 роках працював заступником голови Київської міської державної адміністрації. У 2005-2006 роках – заступник міністра транспорту та зв’язку України. У 2009 – 2010 роках – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Данії. На місцевих виборах-2020 Рябікін балотувався до Київради від “Удару”.

Раніше повідомлялось, що слідчі Служби безпеки України розкрили протиправний механізм, організований топменеджментом міжнародного аеропорту “Бориспіль” під час закупівлі послуг з капітального будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.

“Під час виконання договірних зобов’язань з будівництва транспортних споруд представники генпідрядника вступили в змову з топ-менеджментом аеропорту. У 2017-2018 роках вони разом фальсифікували обсяги виконаних робіт і поставлених будівельних матеріалів”, – йшлося у повідомленні СБУ.

У 2017-2018 роках генеральним директором “Борисполя” був Павло Рябікін. Його заступниками працювали Євген Дихне і фінансовий директор Кирило Звонарьов.

Читайте також: Кабмін звільнив голову Державної митної служби і його заступників із займаних посад

Як нагадує видання, у жовтні Кабмін погодив пропозицію Мінфіну про визнання гендиректора аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна переможцем конкурсу на вакантну посаду голови Держмитслужби.

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні звільнив Андрія Павловського з посади в.о. голови Державної митної служби.

Водночас тимчасове виконання обов’язків голови ДМС було покладено на заступника голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса.

23 жовтня голова Мінфіну Сергій Марченко заявив, що нового повноцінного керівника Держмитслужби оголосять у найближчі дні за підсумками конкурсу.