Ураган “Доріан” продовжує забирати людські життя

Багамські острови після "Доріана"
Багамські острови після “Доріана”

Потужний тропічний ураган “Доріан” пройшовся по Багамських островах і наближається до американських штатів Флориди, Джорджії, а також до Південної та Північної Кароліни, повідомляє “Лига. Новости”.

Громадськість повинна бути готова до неймовірної інформації про кількість загиблих і людські страждання. Ці цифри будуть значно вищими, ніж зараз, – припустив міністр охорони здоров’я Багамських островів Дюейн Сендс.

“Буквально сотні, до тисяч людей все ще вважаються зниклими без вісти”, – заявив міністр туризму Багамських островів Джой Джибрілю.

Унаслідок стихійного лиха уже загинув 7-річний хлопчик, ще одна дитина зникла безвісти. Загалом на островах загинули близько 30 людей.

Багамські острови після "Доріана"
Багамські острови після “Доріана”

Ураган “Доріан” забрав 17 життів на острові Абакос, ще троє жертв перебували на Гран-Багамі. Першим загинув 7-річний хлопчик – дитина потонула, коли його сім’я намагалася врятуватися від стихійного лиха. Окрім того, сестра неповнолітнього зникла безвісти.

“Доріан” – найсильніший ураган, з поміж тих, що коли-небудь обрушувалися на Багами. Спочатку національний центр США стеження за ураганами присвоїв “Доріан” п’яту, найпотужнішу категорію за шкалою Саффіра-Сімпсона, визначивши таким чином ступінь можливих руйнувань від нього як катастрофічну. З тих пір “Доріан” ослаб до другої категорії.Ураган обійшов штат Флорида та наближається зараз до Південної Кароліни.