УПЦ МП закликає Путіна не допустити кровопролиття

imagesМитрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій (Української православної церкви (Московський патріархат) звернувся до президента Росії Володимира Путіна з проханням “не допустити кровопролиття і братовбивства”. Звернення опубліковане на сайті УПЦ (МП).

“Офіційна риторика сьогодні далека від того, щоб заспокоїти народ Божий, який живе на півострові, так і в усіх інших частинах України. Необережне слово може спричинити непередбачувані наслідки, і не дай Бог обернутися бідою. Закликаю Вас як гаранта дотримання законності Великої країни стати на шляху поділу, не допустити кровопролиття і братовбивства народів, що вийшли з єдиної дніпровської купелі”, – йдеться у зверненні.

“Сьогодні наша багатостраждальна Батьківщина, яку ми всі однаково любимо і бажаємо їй миру і процвітання, зіткнулася з одним з найсерйозніших за всю свою історію викликів. Після тривалого внутрішньополітичної кризи і загибелі людей, серйозним приводом для хвилювань стало наділення Вас Радою Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації правом використання Збройних Сил Росії на території України. Зовсім небагато відділяє нас від сповзання в безодню, вихід з якої займе не одне десятиліття”, – йдеться в тексті.