УПЦ МП готове стати посередником між владою та опозицією

упц мп-фотоМитрополит Володимир УПЦ (МП) пропонує владі та опозиції провести наступний круглий стіл у його резиденції на території Києво-Печерської лаври.

Про це сьогодні заявив керуючий справами УПЦ (МП) митрополит Антоній (Паканич) на загальнонаціональному круглому столі, повідомляє УНІАН.

“Предстоятель Української Православної Церкви просив мене сказати тут, що він готовий надати для проведення переговорів свою особисту резиденцію на території Києво-Печерської лаври. Сподіваємось, що зустріч представників влади і опозиції на території стародавнього українського монастиря стане кроком до подолання протистояння”, – сказав він.

Також владика Антоній зазначив, що єдиним шляхом до подолання протистояння сьогодні є діалог.

“Сьогодні усі політичні сили мають усвідомити свою відповідальність за майбутнє нашої держави. В цій ситуації неприпустима мова політичних ультиматумів. Українська Православна Церква закликає владу і опозицію сісти за стіл переговорів. Наша Церква готова виступити посередником в такому діалозі”, – зазначив митрополит Антоній.

Нагадаємо, митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ (МП) Павел (Лебідь) під час круглого столу 11 грудня, на який опозиція не прийшла, похвалив міліцію і поцікавився, скільки платять студентам на Євромайдані.